List Otwarty

Strona główna Fora Ogólne tematy List Otwarty

Temat zawiera 0 odpowiedzi, i ma 1 odpowiedź, ostatnio zaktualizowany przez Jan Kossakowski Jan Kossakowski 4 lat, 10 miesięcy temu.

Oglądasz 1 wpis (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #1764
    Jan Kossakowski
    Jan Kossakowski
    Uczestnik

    Jan Kossakowski
    K.Ł. „ Słonka „ w Morągu
    z siedzibą w Zalewie
    Olsztyński Okręg PZŁ
    Członek PZŁ od 1984 r
    07-06-2016 r
    Kol . Bartosz Marzec Redaktor Naczelny „ Łowca Polskiego”
    Kol. Bogdan Złotorzyński Redaktor Naczelny „Braci Łowieckiej”

    Szanowni Koledzy . Zwracam się z prośbą , o zamieszczenie na łamach waszych wydawnictw , listy Posłów i Senatorów , w podziale na okręgi wyborcze, którzy głosowali za przyjęciem zmiany ustawy Prawo Łowieckie , a zwłaszcza za zapisem zakazującym udziału w polowaniach młodzieży do osiemnastego roku życia .
    Jesteśmy ponad 120 tysięczną społecznością która wraz z rodzinami stanowi ogromną i realną siłę wyborczą w zbliżających się wyborach parlamentarnych . Myślę , że większość z nas , nie chciała by popełnić błędu oddając głos na kandydatów którzy potem zostając parlamentarzystami , głosują w oparciu o zasłyszane opinie , nie zadając sobie odrobiny trudy na własne poznanie sprawy .
    Wiem , że w gronie posłów i senatorów byli tacy ,którzy mając wiedzę o konieczności zmian w Prawie Łowickim , zdecydowanie bronili pryncypiów jakimi są tradycja i kultura łowiecka oraz niezbywalne prawo rodziców do wychowania i kształtowania postaw moralnych własnych dzieci . Znając ich z imienia i nazwiska byli byśmy spokojni , że stawiając znak „ X” przy ich nazwisku , powierzamy nasze sprawy i naszego kraju w dobre ręce , bez względu na opcję polityczną .
    Kierując ten list do dwu najważniejszych wydawnictw łowieckich , mam świadomość o codziennej konkurencji na trudny rynku wydawniczym . Na różne sprawy można mieć trochę inne poglądy . Ale cel jest jeden –dobro Polskiego Łowiectwa . Temu też służyć ma moja prośba .Może uda się wybrać taki parlament , który zechce naprawić zło jakie wyrządzono polskim rodzinom łowieckim .
    Wiem , że większość z nas jest czytelnikami obydwu wydawnictw . Szersze zamieszczenie informacji pozwoli na uzyskanie wiedzy ,o którą proszę, przez wszystkich czytelników .
    Z wyrazami szacunku i łowieckim „Darz Bór „
    Jan Kossakowski
    10-06-2019 Odpowiedź

    Szanowny Kolego,

    Dziekuje za zwrócenie uwagi na ciekawy wątek przedwyborczy. Postaramy się przygotować taką listę.

    Darz Bór!

    Bogdan Złotorzyński redaktor naczelny

    tel. kom.: +48 601 551 891

    e-mail: b.zlotorzynski@oikos.net.pl

    http://grafika.oikos.net.pl/podpisy/b/brac_lowiecka.jpg

Oglądasz 1 wpis (wszystkich: 1)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.